آهنگ های بابک جهان بخش
عکس ماشين , دختران ۱۴ ساله , ﻋﻜﺲ ﺗﺎﻳﻠﻨﺪ , دانلود آهنگ واویلا شهرام شب پره , فیلم ماشین ایرانی , عکس زن خیلی بی حجاب , عکس های گل , دانلودآهنگ ایده آل بابک جهانبخش , ژاکت دخترانه , منزل عروس در دبی 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|


آدم ربايي و ۱۳ اتهام ديگر در پرونده سياه

«BMW سوار»

جوان مجردي که به اتهام آدم ربايي دستگير شده بود با ۱۳ عنوان اتهامي ديگر مواجه و از وي بازجويي شد.

به گزارش خراسان، چند روز قبل دختر جواني در حالي که بسيار نگران بود به پليس مراجعه کرد و از فرار خود از چنگ راننده يک خودرو «بي ام و» خبر داد. او به ماموران گفت: در حال برگشت از کلاس ورزش بودم که ديدم راننده يک خودرو بي ام و سفيدرنگ که از چند روز قبل برايم ايجاد مزاحمت مي کرد مرا تعقيب مي کند. 

اين دختر جوان افزود: من که ترسيده بودم تندتر قدم برمي داشتم. اما او کنارم متوقف شد و گفت: کاري با تو ندارم فقط مي خواهم چند سوال بپرسم! وقتي بي توجه به حرف هاي او به راهم ادامه دادم، تهديدم کرد که اگر سوار نشوم با خودرو مرا زير مي گيرد. 

من که از تهديدهاي جدي او ترسيده بودم سوار شدم و گريه مي کردم که دست از سر من بردارد اما او مقابل يک دستگاه خودپرداز ايستاد و به چند خلافکار معتاد پول داد در همين لحظه خواستم فرار کنم اما او محکم به صورتم کوبيد و گفت: اگر به در خودرو دست بزني از همين جا تو را به بيرون پرت مي کنم و با سرعت به طرف بولوار ۷ تير رفت. او به زور گوشي تلفن همراه و ساعت مچي ام را گرفت و سپس با تهديد از من اثر انگشت گرفت که من به خاطر بدهي گوشي تلفنم را به او واگذار کرده ام.

او مي گفت: اگر گوشي ات را مي خواهي بايد با من داخل خانه بيايي! اما من مدام گريه و التماس مي  کردم که رهايم کند او تهديد مي کرد که اگر به کسي چيزي بگويم خانواده ام را مي کشد. هر وقت قصد فرار داشتم او با شوکر برقي به بدنم مي زد و مي گفت: اسلحه هم دارد! البته من اسلحه اش را به وضوح نديدم اما اسپري فلفل و شوکر داشت.وي درباره چگونگي فرار خود نيز گفت: وقتي او خودرو را متوقف کرد و از من خواست تا به خانه اش بروم ناگهان زنگ گوشي تلفنش به صدا درآمد و هنگامي که او مشغول صحبت بود در يک لحظه در را باز کردم و گريختم. 

اين گزارش حاکي است: در پي شکايت دختر جوان، ماموران انتظامي موضوع را به قاضي اسماعيل شاکر اطلاع دادند. با توجه به اهميت ماجرا، قاضي شعبه ۸۰۹ مجتمع قضايي شهيد قدوسي نيز دستور دستگيري و ورود به مخفي گاه متهم را صادر کرد بدين ترتيب ماموران انتظامي پس از مدتي فعاليت اطلاعاتي و پليسي موفق شدند مخفي گاه بي ام و سوار را درمنطقه آب و برق شناسايي کنند اما وقتي ماموران براي دستگيري وي وارد عمل شدند او خود را روي کاپوت يک خودرو پرت کرد و متواري شد. ماموران که به تعقيب او پرداخته بودند موفق شدند وي را پس از طي مسافتي دستگير کنند.

در بازرسي از مخفي گاه اين جوان، تعداد زيادي مهر اداره ها، نهادها، پزشکان مختلف، اسلحه قلابي شبيه سلاح پليس، چاقو، شوکر، لوازم جعلي، چند دستگاه گوشي تلفن همراه که يکي از آنان مربوط به شاکي پرونده بود، دستبند فلزي، تفنگ بادي و... کشف و ضبط شد. اين در حالي بود که در بررسي تبلت متهم تعداد زيادي تصاوير و فيلم مستهجن نيز کشف شد و اين احتمال براي پليس قوت گرفت که تصاوير مذکور مربوط به دختراني است که مورد اغفال متهم قرار گرفته اند.اين گزارش حاکي است: اطراف منزل متهم ياد شده با ۳ دستگاه دوربين مداربسته نيز کنترل مي شد. 

تحقيقات غيرمحسوس از اهالي محل نيز نشان داد که جوان بي ام و سوار هر چند روز دختران را به داخل منزل مي کشاند که آنان با صداي بلند و گريه کنان از اين منزل خارج مي شدند.تحقيقات پليس با دستورات ويژه قاضي شاکر درباره اين پرونده در حالي ادامه دارد که وي با اتهاماتي از قبيل آدم ربايي، سرقت مقرون به آزار، ايراد صدمه بدني عمدي، شرب خمر، غصب عناوين ماموران، استفاده از وسيله نقليه با پلاک تقلبي، حمل و نگهداري مشروبات و مواد مخدر و... مواجه است./خراسان

 

[ ] [ ] [ vt2012 ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب