آهنگ های بابک جهان بخش
عکس ماشين , دختران ۱۴ ساله , ﻋﻜﺲ ﺗﺎﻳﻠﻨﺪ , دانلود آهنگ واویلا شهرام شب پره , فیلم ماشین ایرانی , عکس زن خیلی بی حجاب , عکس های گل , دانلودآهنگ ایده آل بابک جهانبخش , ژاکت دخترانه , منزل عروس در دبی 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|


 

 

علم الهدی: سرکشي در مقابل دستور ولي فقيه، سرکشي در مقابل حجت خدا و امام زمان(عج) است

 

امام جمعه مشهد گفت: دشمني و سرکشي در مقابل فرمان و دستور ولي فقيه، سرکشي در مقابل حجت خدا و امام زمان(عج) است، چون بنا بر نص فرمايش خود حضرت بقيةا...، ولي فقيه حجت امام زمان(عج) است.

حجت الاسلام سيد احمد علم الهدي در خطبه هاي نماز جمعه مشهد مقدس در محل رواق امام خميني(ره) حرم مطهر رضوي با اشاره به ملاقات مقام معظم رهبري با اساتيد و شخصيتهاي مبلغ مهدويت در حوزه علميه افزود: ايشان در اين ديدار نکات برجسته جالبي را تذکر دادند؛ آخرين نکته اي که در فرمايشات مقام معظم رهبري تذکر داده شد، اين بود که فرمودند «با امام زمان(عج)، انس پيدا کنيد و متوسل بشويد»؛ اما انس با امام زمان(عج) چطور ممکن است؟

وی افزود: ما که ايشان را نمي بينيم و نديده ايم؛ مايي که نديده دل داده و دلباخته اش شده ايم، چطور انس پيدا کنيم؟ تکذيب مدعيان ارتباط امام جمعه مشهد، انس با امام زمان(عج) را بر دو قسم عملياتي و معنوي دانست و در اين خصوص افزود: انس عملياتي با امام زمان(عج)، ارتباط با ولايت امام زمان است. ما بي امام و بي صاحب نيستيم؛ الان امام زمان دارند ما را امامت مي کنند و ارتباط با امامت امام زمان، انس عملياتي با وجود اقدس بقيةا...(عج) است.

علم الهدی گفت: وجود اقدس امام زمان همه را ه هاي ارتباطي را بستند و فرمودند هر کس ادعا کند من را مي بيند، تکذيبش کنيد؛ هر کس ادعا کند با من رابطه دارد، او را هم تکذيبش کنيد؛ همه راه هاي ارتباطي را بسته و فقط يک راه ارتباطي را باز گذاشته و فرموده اند «راه ارتباط با من و راه انس با امامت من از طريق حجت من است؛ از راه حجت من شما مي توانيد به من وابسته شويد و با امامت من رابطه برقرار کنيد.» پس انس عملياتي با امام زمان انس با حجت امام زمان است.

علم الهدي با بيان اينکه مجتهد جامع الشرايط و ولي فقيه، حجت امام زمان(عج) است، تأکيد کرد: امامت امام زمان در جامعه از طريق اين حجت اجرا مي شود و انس عملياتي با امام زمان، انس با حجت امام زمان است. روز سربازان گمنام امام زمان(عج) بايد ببينيم چه مي خواهد، چه مي گويد، چه مي پسندد، چطور رهنمود مي دهد، چطور مديريت مي کند، در چه خط و جريان سياسي قرار گرفته است و موضعگيري او در عرصه هاي بين المللي و در عرصه مديريت داخلي جامعه و نظام چگونه است.

وي ادامه داد: همه اينها را پذيرفتن، دنبال همه رهنمودها رفتن و با يک بينش حکمت بين، حکمت حجت امام زمان را در تمام برنامه ها و طرحها و راهنمايي ها ديدن و تبعيت کردن، انس عملياتي با امام زمان(عج) است، چون رابطه با امامت امام زمان فقط از همين طريق ممکن است و به جز اين هيچ نوع ارتباطي با امام زمان نيست و هر نوع ادعاي رابطه با امام زمان(عج)، يک انحراف و خيانت است و در مرتبه کفر قرار مي گيرد.

عضو مجلس خبرگان رهبري ادامه داد: نکته ديگر اين است که مقابله با حجت امام زمان، مقابله با خود امام زمان است و دشمني و سرکشي در مقابل فرمان و دستور ولي فقيه، سرکشي در مقابل حجت خدا و امام زمان(عج) است...../تحلیل:انتخاب

[ ] [ ] [ vt2012 ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب