آهنگ های بابک جهان بخش
عکس ماشين , دختران ۱۴ ساله , ﻋﻜﺲ ﺗﺎﻳﻠﻨﺪ , دانلود آهنگ واویلا شهرام شب پره , فیلم ماشین ایرانی , عکس زن خیلی بی حجاب , عکس های گل , دانلودآهنگ ایده آل بابک جهانبخش , ژاکت دخترانه , منزل عروس در دبی 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|


به گزارش عصرخبر، این عضو فهرست ائتلاف جهادگران نوسازی تهران صبح امروز بعد از نشست خبری اعضای این ائتلاف با خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه جمعی که امروز اینجا نشسته‌ است (ائتلاف جهادگران) قبلا در حال جنگ بوده است چگونه شده است که اکنون با یکدیگر یکدل شده‌اند، گفت: این افراد هیچ یک با هم جنگ نداشتند. جنگ معمولا آن بالا بالاهاست من سیاسی نبودم و فکر نمی‌کنم شما بتوانید در سی‌سال گذشته در من یک جمله و یا یک گفته سیاسی پیدا کنید، باور من رای مردم است.

وی ادامه داد: در کمیته ملی المپیک هستم و رفتار سیاسی نداشتم طی 30 سال گذشته رسانه‌ها هرگز موضع و رفتار سیاسی از من ندیده‌اند از زمانی که دولتهای مختلف بر سر کار آمدند خود را وابسته به نظام و کشور می‌دانند، من با دولتهای مختلف کار کردم و اگر از این به بعد توفیق داشته باشم کار کردن و خدمتگزاری به مردم را بهترین سیاست می دانم.

این عضو فهرست ائتلاف جهادگران نوسازی تهران در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه این ائتلاف بیشتر به جای‌آنکه فکر تولیدی داشته باشد فکر توزیعی دارد، افزود: اینها نمایندگان اصناف هستند 1 میلیون و 400 هزار صنف وجود دارد درآمد کارگر شهری براساس تولید نیست بلکه براساس چیزهای دیگری است تولید وظیفه دولت است نه شهرداری. شهرداری تهران از مردم و درآمد مردمی منابع را تامین می‌کند چرا که اساس شهرداری‌ها براساس دخل و خرج از مردم شهر است و هیچ وظیفه‌ای نسبت به تولید ندارد.

علی‌احمدی نیز در پاسخ به این سوال گفت: افراد می‌توانند مواضع سیاسی متفاوتی داشته باشند ولی در کار، آن را دخالت ندهند مثلا در حوزه تولید شهرمان ما نیازمند فعالیت‌های اقتصادی مشتمل بر فعالیتهای خدماتی و تولیدی هستیم حتی برای فعالیتهای کشاورزی هم باید فعالیتهایی داشت؛ عمده اقتصادهای دنیا به سطحی رسیده است که از فعالیت‌های خدماتی ارزش افزوده تولید می‌کند. در این مسئله مشترک هستیم که شهروندان ما باید فعال باشند، فعالیت‌های اقتصادی شهر به معنای اعمش و نه فقط تولید باید باشد تا بتوانیم از درآمدهایی که مردم دارند عوارض گرفته و هزینه‌های شهر را تامین کنیم.

وی ادامه داد: در خصوص اعضا باید بگویم که به طور مثال بنده علاوه بر فعالیت‌های علمی در حوزه اقتصادی نیز فعالیت داشته‌ام و در زمینه تولید و خدمات نیز کار کرده‌ام دوستان دیگر تجارب خود را دارند و درعرصه‌های مختلفی مدیریتی فعالیت داشتند.

در ادامه حسن غفوری‌فرد در پاسخ به این سوال که آیا شهردار و رییس شورا در ائتلاف‌های مختلف یکی هستند، بیان کرد: در جمع دوستان ما افرادی زیادی هستند که می‌توانند شهردار موفقی باشند. افرادی هستند که توان و پتانسیل کافی دارند اما تا به این لحظه صحبتی در جمع برای انتخاب شهردار نیست.

علی‌آبادی نیز در پاسخ به سوالی یکی از خبرنگاران مبنی بر استفاده یک جانبه از صدا و سیما از سوی برخی نامزدهای شورای شهر اظهار کرد: من چنین چیزی ندیدم اما اگر چنین باشد انصافا ظلم است و نظام ما باید برخورد عادلانه درباره همه مسائل داشته باشد هیچ ظلمی بی عدالتی پایدار نیست و پایدارترین سیستم‌ها،‌سیستمی است که براساس عدالت باشد.

علی احمدی از دیگر اعضای فهرست ائتلاف جهادگران نوسازی تهران، در پاسخ به سوالی درباره تعامل مدیریت شهری و دولت گفت: یکی از لوازم خدمت موثر به شهروندان این نوع تعامل است. فکر می‌کنم از طریق مدیریت یکپارچه شهری بخشی از وظایف دولت می‌تواند قانونا به مدیریت شهری و مردم منتقل شود، منابعش تخصیص یابد و به لحاظ ساختاری زمینه‌ی بروز ناهماهنگی کاهش یابد ضمن اینکه ما به رفتار سیستمی اعتقاد داریم و بر این باوریم که اجرای این سیستم همانگونه به قوه مجریه و قضاییه در راستای اهداف مشترک کار می‌کنند، عرصه مدیریت شهری‌ با عرصه مدیریت اجرایی کشور در راستای اهداف مشترک که همان حل مشکلات مردم است،‌ در راستای تحقق اهداف نظام مقدس حرکت می‌کند.

علی‌آبادی نیز در پاسخ به این سوال که تا چه اندازه شوراهای شهر به مصوبات شورای شهرداری پایبند هستند، گفت: شورای شهر نیازمند نیروی کار نیست بلکه نیازمند مدیر است مدیرانی که در عرصه‌های مختلف کار کرده باشند، آبدیده باشند و قانون شهر و مدیریت را بشناسند مدیریت یکپارچه شهری یعنی تمام وظایف و خدماتی که در شهر ارائه می‌شود در خدمت شهر و شهرداری‌ باشد و یک پروسه زمان‌بر است که باید هم دستگاه‌های دولتی و هم دولت به این موضوع خو بگیرند و آن را درک کنند که ضروری است هم شوراهای شهر آن را پیگیری کنند.

وی ادامه داد: فصل‌الخطاب هم قانون و مجلس شورای اسلامی است که باید مدیران آشنا به کار و قوانین باشند تا هم با دولت تعامل کنند هم در کنار مجلس باشند تا قوانینی برای واگذاری این اختیارات به شهرداری‌های وضع شود تا مدیریت یکپارچه شهری معنا یابد.

در ادامه این پرسش و پاسخ علی‌احمدی در خصوص اینکه اکثریت اعضای این ائتلاف از شهرداران هستند، چه مانعی وجود داشته که همچنان مشکلات شهری برای مردم کلان شهرها وجود دارد و این ائتلاف چه اقدامی می‌خواهد انجام دهد، گفت: قبلا ظرفیت قانونی برای این کار نبود اما الان ظرفیت قانونی هست ماده 173 قانون پنج ساله پنجم این اختیار را داده است باید بر حسب مورد بین دولت و شورای اسلامی شهر توافق شده و این کار اجرایی شود.

حقانی در پاسخ به این سوال به وجود سیاست‌زدگی در مجموعه مدیریت شهری اشاره کرد و گفت: متاسفانه در همه شهرها و روستاها موجب می‌شود که عدم مدیریت پایدار به وجود آید هر روز طرح و برنامه‌ای ایجاد می‌شود در خصوص کارتن‌خواب‌ها در خیابانها نیز باید گفت که مدیریت شهری می‌تواند پاسخگوی بسیاری از مسائل باشد نمی‌توان اتومبیل تولید کرد و برای آن ترمز و فرمان گذاشت ولی فکر جاده و خیابان نبود؛ نمی‌شود یک جا مالیات آن را بگیرد و هزینه‌اش را شهرداری‌ها پرداخت کند این مسائل باید انجام شود و پاسخش هم همان سیاست‌زدگی است.

علی‌آبادی در ادامه سخنان حقانی افزود: ما تعهد کردیم که وارد بحث سیاسی نشویم و این را امضا کردیم اگر شهرداری انتخاب کردیم که وارد سیاست شود یقینا شورا برای آن تصمیم می‌گیرد در چند سال گذشته شاهد بودیم که تقابلات سیاسی در شهر و دولت به و جود آمد. رقم بسیاری کلانی باید وارد دارایی‌های شهر تهران می‌شد و برای مردم استفاده می‌شد ولی نشد و این ظلم به مردم تهران بود ما تعهد کردیم که به هیچ وجه قصد رییس‌جمهور تعیین کردن و رییس‌جمهور شدن در مجموعه ما وجود ندارد بلکه قصد خدمت به یکایک مردم شهر تهران را داریم . این جزء اصول اولیه ما است که هم نسبت به آن متعهد شدیم امیدواریم تا پایان راه به همین شکل حرکت کنیم.

حسین مقیم‌پور بیژنی درباره چگونگی حل مشکل ترافیک در کلان‌شهرها نیز گفت: تهران در زمینه حمل و نقل و ترافیک به مدیریت واحد نیاز دارد چرا که در این بحث از 18 تا 27 سازمان نام برده می‌شود که همگی دخیل هستند لذا شورای شهر کاری که می‌تواند انجام می‌دهد در راستای اجرای قانون مصوب و سیاست‌هایی است که در زمینه تعامل منطقی‌تر،‌بیشتر و غیرسیاسی با دستگا‌ه‌های مرتبط و به خصوص در دولت می‌تواند این هماهنگی و هم‌افزایی را ایجاد کند تا در بحث ترافیک قوی‌تر وارد شود و نسبت به کارشناسی مسئله ترافیک با حضور کارشناسان خبره کشوری ونه فقط شهر تهران موضوع را حلاجی کرده و آن را به شهرداری اعلام کند.

سمیه بروجردی از دیگر اعضای این ائتلاف نیز درباره تشکیل کمیسیون بهداشت در شورای شهر گفت: جای کمیسیون سلامت و بهداشت در شورای شهر خالی است، پیشگیری بهتر از درمان است و این همواره شعار سلامت بوده است در حوزه سلامت شهری کارهای بسیاری انجام شده از جمله تشکیل خانه‌های سلامت و آموزش به شهروندان اما این طرح‌ها باید ادامه یافته و کامل‌تر شود معتقدم باید برای بانوان ارزش شخصیتی قائل شد و به فعالیت‌های که در این زمینه وجود دارد، بها داد.

هادی ساعی که در بخش پایانی این نشست خبری در جمع خبرنگاران حاضر شد، در خصوص برنامه‌های این ائتلاف برای ورزش جوانان به برنامه‌های انجام شده در شورای شهر در دوره گذشته اشاره کرد و افزود: در دوره قبل سه ورزشکار شاخص در این شورای شهر حضور داشتند و انتخاب این افراد از سوی مردم یک انتخاب معنادار بود و آن اینکه آنها می‌خواستند در حوزه ورزش اتفاقی بیافتد. در سال اول یک میلیارد تومان برای ورزش همگانی اختصاص داده شد و ما هم 8 میلیارد تومان برای آن تصویب کردیم در صورتی که برای ورزش همگانی کل کشور 4 میلیارد تومان برآورد شده بود. سیاست ما در شورا و شهرداری‌ها بیشتر در رابطه با ورزش همگانی تا ساحت ورزش را بالا ببریم تا مردم این نیاز در زندگی داشته باشند و آن را کالای زندگی خود قرار دهند.

وی گفت: مهمترین کار در دوره گذشته آن بود که وقتی بودجه ورزش تهران تصویب شد بودجه ورزش بانوان از بودجه ورزش آقایان جدا شد که پیشرفت خوبی بود.

در ادامه علی آبادی در خصوص اخبار منتشر شده درباره رد صلاحیت شدن در شورای شهر گفت: ظاهرا دوستانی علاقه‌مند به حضور ما نیستند اما الان اینجا هستم و اگر توفیق داشته باشم که رای بیاورم تمامی تخصص‌های من نیاز مدیریت شهری است.

وی افزود: امیدوارم مردم دنیا توجه داشته باشند که حضور مردم در انتخابات بسیار مهم است امروز چشم‌های ناپاک به انتخابات ما نگاه می‌کند و حضور گسترده مردم پیامی قوی برای همه دنیا است فارغ از آنکه به چه کسی رای دهیم حضور ما در این عرصه مهم است و از همه مردم کشور می‌خواهم حضور جامع و وسیع در انتخابات داشته باشند تا همچون گذشته پیام محکم،‌ قدرتمند و معناداری را به دشمنان و‌آنهایی که به دنبال ضعیف‌کردن کشورمان هستند، برسانیم.

علی‌احمدی نیز مجددا در سخنانی از مردم خواست که ضمن حضور حداکثری در انتخابات اسامی نامزدهای شورای شهر را به همراه کدشان به طور دقیق در تعرفه‌های اخذ رای یادداشت کنند.

گفتنی است پیش از برگزاری جلسه پرسش و پاسخ، ائتلاف جهادگران نوسازی تهران با شعار استفاده از کارشناسان و متخصصان، نداشتن رفتار سیاسی و استفاده از مدیریت یکپارچه شهری ورود خود به میدان رقایت‌های انتخاباتی شورای شهر تهران را اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این ائتلاف که از چند وزیر، شهردار باسابقه و ورزشکاران و قهرمانان کشور تشکیل شده است، هشت تن از اعضای این ائتلاف صبح امروز (یکشنبه) در کنفرانس خبری در تالار مهربان مجموعه ورزشی انقلاب به بیان برنامه‌ها و دیدگاه‌های خود پرداختند.

در ابتدای این نشست محمد علی‌آبادی طی سخنانی گفت: ‌در راستای خدمت به مردم عزیز کشورمان و به ویژه شهر تهران بهترین کارشناسان و افراد شناخته شده کشور را همراه کردیم و با عنوان ائتلاف جهادگران نوسازی تهران لیستی را به مردم ارایه می‌کنیم که اگر با سایر لیست‌ها مورد مقایسه قرار گیرد شهروندان متوجه می‌شوند که بار فنی و قدرتمند در این ائتلاف وجود دارد.

وی ادامه داد: از شاخص‌های این ائتلاف این است که اکثر افراد رفتار سیاسی نداشته و افرادی با سابقه کار مدیریتی و اجرایی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند. این جمع را همراه کردیم تا به امید خدا و به اتکای شعور و شناخت مردم از خدمت‌گزارانشان رای مردم را به دست آوریم و به مدت چهار سال شهر تهران را مدیریت کنیم.

وی ادامه داد: شهر بزرگ تهران با 8 میلیون جمعیت که مملو از انسان‌های شریف و با سطح سواد بالا است نیازمند گروهی در حد عظمت و بزرگی خود است تا خدمت‌گزار آنها باشند. این ائتلاف چند شاخص را با خود دارد از جمله آن که خود را متعهد می‌داند و رفتار سیاسی و جناحی نداشته باشد و فراجناحی عمل کند. دوم این که با توجه به آن که این مجموعه فنی و صاحب تجربه است تمام توان خود را به کار خواهد گرفت، ما توافق کردیم که هر فردی که در کشور به عنوان رییس جمهور انتخاب شود ما به خاطر منافع مردم تهران با تمام توان به کسی که به عنوان رییس جمهور انتخاب می‌شود احترام گذاشته و ارتباط نزدیکی با آن برقرار می‌کنیم و با او کار خواهیم کرد و اجازه نمی‌دهیم که ذره‌ای از حقوق مردم تهران ضایع شود.

در ادامه این نشست خبری علیرضا علی احمدی در سخنانی گفت:‌ لیست مورد نظر این ائتلاف لیستی است که از جهات مختلف بی‌نظیر است و تعدادی از اعضای آن مدیران عالی کشور هستند که می‌توانند زمینه همکاری با مجلس و سایر قوا را تسهیل کنند.

وی ادامه داد: مدیران سابق با سابقه شهر تهران در این ائتلاف حضور دارند که تجربیاتشان می‌تواند در حل مشکلات مردم شهر را یاری کند. در این جمع از اقشار مختلف همانند ورزشکاران حضور دارند و ما می‌توانیم براساس آن نیاز‌های اقشار مختلف را بررسی و از نزدیک با آن آشنا شویم تا مرتبط با این نیازها به آن عمل شود. همچنین این ائتلاف که از سلایق مختلف سیاسی هم در آن حضور دارند فعالیت‌های قانونی و صنفی و آنچه را که به مدیریت شهری بازمی‌گردد، مدنظر خواهد داشت.

علی احمدی ادامه داد: فعالیت‌های متعدد را در عرصه مدیریت شهری داریم که چند مالکیتی هستند و مسوول و متولی واحدی برایشان نیست در نتیجه پاسخگویی هم برای آن وجود ندارد و علیرغم تلاش‌ها، نارسایی‌ها همچنان ادامه دارد یکی از تلاش‌های ما این است که اختیاراتی که در ماده 173 قانون برنامه پنج ساله پنجم تصویب شده است را برای شورای اسلامی شهر تهران و برای کلان‌شهر تهران پیگیری کنیم تا دولت بخشی از وظایفش را در بخش مدیریت شهری به مدیریت شهری، مردم و تشکل‌های مردمی واگذار کند که نمونه آن مساله ترافیک شهر است که متولیان متنوعی دارد و یا خدمات شهری و دوباره کاری‌های آن.

در ادامه این نشست حسن غفوری‌فرد نیز گفت: شهر سالم به فضای ورزشی سالم، هوای سالم و ترافیک روان نیاز دارد.

وی با اشاره به مشکل آلودگی ، حاشیه‌نشینی، امنیت و اعتیاد در کلان شهرها گفت: برای این که این مشکلات را حل کنیم ضمن تشکر از کسانی که پیش از این در اینگونه مسائل فعالیت‌هایی داشتند باید گفت که این مجموعه با توجه به تخصص‌های مورد نیاز برای یک شهر افرادی را انتخاب کرده تا هریک بتوانند بخشی از نیازها را برطرف کرده و با همکاری خوب به حل مشکلات شهر تهران بپردازند.

ابراهیم درستی از نمایندگان اصناف در این ائتلاف ضمن تاکید بر حضور افراد کارآمد در این ائتلاف گفت: ‌امیدواریم در این ائتلاف به نحو شایسته حضور داشته و موجبات رضایت مردم را فراهم آوریم.

سمیه بروجردی به عنوان نماینده پزشکان در این ائتلاف نیز گفت: 29 عضو این ائتلاف علاقمند به نشاط و سلامتی شهروندان می‌باشند کسانی که از صبح تا شب مشغول کار هستند که شاید از سلامتی‌شان غافل شوند.

وی ادامه داد: شاید ورود من به عنوان یک پزشک به این ائتلاف و شورای شهر گشایش دری باشد که بتوانیم عدالت اجتماعی را در سلامت شهروندان ایجاد کنیم.

وی با اشاره به وجود خانه‌های سلامت در محله‌های شهر تهران افزود: اگرچه کارهای خوبی در این زمینه انجام شده اما باید ادامه‌دار باشد و به سلامت شهروندان اهمیت داده شود.

حسین مقیم‌پور بیژنی از فعالان عرصه حمل و نقل ترافیک شهری نیز با تاکید بر استفاده از افراد متخصص و مجرب در این ائتلاف گفت:‌امید است با حضور این افراد مسائل و مشکلات شهر تهران به نحو احسن شناخته و به شهرداری‌ها اعلام شود تا وضعیت بهتری در شهر ایجاد گردد.

محمد حقانی از شهرداران اسبق تهران و اصفهان نیز گفت: کلان‌شهر تهران نیازمند تغییرنگرش است آنچه که زیرساخت‌های مدیریت شهری را تشکیل می‌دهد مسائل فرهنگی و اجتماعی است مبانی مدیریت شهری براصل اقتصاد شهری استوار است و باید درآمدهای پایداری برای شهر ایجاد کرد پروژه‌ها را الویت بندی کرد و بستر ارتقا و حرکت و پویایی را برای جوانان فراهم کرد.

وی با انتقاد از نبود استانداردهای جهانی در خصوص زمین‌های ورزشی افزود: متاسفانه رفتارهای سیاسی در جایگاه‌های خدماتی باعث و بانی اینگونه مسائل شده است. وظیفه شورا انتخاب شهردار نیست بلکه مهمتر از آن نظارت بر کار شهردار است.

مجید شایسته از فعالان مدیریت شهری نیز در سخنانی خود را شخصیتی چند زیستی معرفی کرد چرا که در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری ، اقتصادی و ورزشی فعالیت‌های بسیار داشته است.

وی گفت:‌ تهران باید توسط مردم اداره شود و امیدواریم مردم هر محله با شناخت از محله خود محله خود را بسازند و امیدواریم به سمتی پیش برویم که درآمد پایدار برای شهر تهران ایجاد کنیم.

وی افزود: حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی باید با قوت بیشتری فعالیت کنند تا آنجا که مردم از حضور در شهر انگیزه داشته باشند. تهران وقتی تهران است که مدیریت یکپارچه شهری در آن پیاده شود و زمانی که مدیریت یکپارچه نباشد نمی‌توانیم بگوییم که شهر تهران شهری موفق است.

در ادامه این نشست خبری علی‌آبادی مجددا در سخنانی اظهار کرد: شهر تهران یک کلان‌شهر و به عبارت درست یک کشور شهر است که جمعیت آن از ده‌ها کشور دنیا بیشتر است. کسانی که می‌خواهند وارد شورای شهر شوند باید بدانند که این شورا به افرادی آب‌دیده و آشنا به امور نیازمند است تا بتواند در جهت سازماندهی، مدیریت نظارت بر شهر تهران مدیریت کند.

وی ادامه داد: به شکلی می‌توان شورای شهر تهران را با هیات دولت مقایسه کرد چون تصمیم‌گیری، بودجه و برنامه‌ریزی در شورای شهر تهران نیز گرفته می‌شود. شورای شهر تهران همچون دولت از جایگاه اقتصادی برخوردار است. شهرداری تهران از جایی پول نمی‌گیرد و باید همچون دولت درآمد ایجاد کند و از محل درآمد کارها را اداره کند در شهر تهران مسائلی همچون حمل و نقل، راه‌ و راهسازی، شهرسازی، معماری و ... تقریبا همانند اجزایی هستند که در دولت وجود دارد بنابراین باید شورای شهر مانند هیات دولت دارای افرادی شایسته باشد.

علی آبادی در ادامه این بخش از سخنان خود به اسامی فهرست ائتلاف جهاگران نوسازی تهران اشاره کرد.

[ ] [ ] [ vt2012 ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب