آهنگ های بابک جهان بخش
عکس ماشين , دختران ۱۴ ساله , ﻋﻜﺲ ﺗﺎﻳﻠﻨﺪ , دانلود آهنگ واویلا شهرام شب پره , فیلم ماشین ایرانی , عکس زن خیلی بی حجاب , عکس های گل , دانلودآهنگ ایده آل بابک جهانبخش , ژاکت دخترانه , منزل عروس در دبی 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|


حسين گروسي با دفاع از عملكردخودروسازان در شرايط كنوني گفت: عملكردشركت سايپا در شرايط كنوني بواسطه وجود مشكلات فراوان ستودني است چرا كه مديريت خوب بر اين مجموعه باعث شده است كه اين گروه بزرگ خودروسازي سرپا و به كار خود ادامه دهد.

حسين گروسي نماينده مردم شهریار، شهرقدس و ملارد در مجلس شوراي اسلامي در مصاحبه با ميهن صنعت گفت: دولت در كارگروه حمايت از صنعت به دنبال كمك به صنعت خودرو است و با اختصاص تسهيلات 2000 ميليارد توماني به اين صنعت به دنبال خروج خودروسازي كشور از بحران نقدينگي به وجود آمده است.

گروسي افزود: تسهيلات، كمترين كمكي است كه در برهه حساس كنوني مي توان به خودروسازان ارائه داد چرا كه اين صنعت درگير مسائل بوجود آمده به واسطه تحريمات بوده و حمايت دولت در برهه حساس كنوني باعث آرامش خاطر صنعت گران خواهد شد .

نماينده مردم شهریار، قدس و ملارد گفت: در بسياري از  كشورها دولت ها به ارائه تسهيلات به خودروسازي در مقاطع مختلف مي پردازند و از اين رو با توجه به موانع  داخلي و خارجي پيشروي خودروسازان اعم از استفاده از انرژي گران قيمت و مشكل تامين مواد اوليه قطعه سازان و .... لزوم پرداخت هرچه سريعتر اين تسهيلات احساس مي شود.

وي اظهار داشت: خودروسازان كشور حجم بسيار زيادي از اشتغال كشور را در خود جاي داده اند و اين صنعت با دست خالي و با چنگ دندان به كار خود ادامه مي دهند .

وي با مثبت ارزيابي كردن عملكرد خودروسازان گفت: عملكرد شركت سايپا در شرايط كنوني به واسطه وجود مشكلات فراوان ستودني است چرا كه مديريت خوب بر اين مجموعه باعث شده است كه اين گروه بزرگ خودروسازي سرپا و به كار خود ادامه دهد.
[ ] [ ] [ vt2012 ]
رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
سامانه جامع مشاغل شهرری
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
معرفی شرکت باربری و اتوبار تهران
سایت آی تی قیمت ، قیمت گوشی موبایل با برندها و مدلهای مختلف

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب